Brýle

Co vše nabízíme? S čím poradíme?

výroba nových brýlí

Rádi vám osobně poradíme s výběrem, žádná samoobsluha

brýlové čočky

Preferujeme brýlové čočky firmy Essilor

brýle proti slunci

I v tomto případě jsme připraveni Vám s výběrem pomoci

polarizační brýlové čočky

Poskytují dokonalou ochranu proti slunci a zároveň zlepšují komfort

Vybíráme nové brýle

Brýlové obruby – žádná samoobsluha

Orientovat se v zápalvě mnoha typů a modelů brýlových obrub vyžaduje mnoho času. Brýle nejsou vzájemně porovnávatelné, jako jiné spotřební zboží, je totiž potřeba hodnotit je až nasazené na obličeji. Proto katalogový, či internetový výběr nic nepomůže . Co však efektivně pomůže, je náš odborný poradenský servis. Nemáte-li přesnou představu jaké brýle si chcete pořídit, můžeme si o tom v klidu nezávazně popovídat a řešení Vám zajisté najdeme.

Brýlové čočky

Výběr vhodných brýlových čoček je dán druhem oční vady a také typem obruby, do které budou brýlové čočky zabroušeny. To znamená, že ne vždy lze použít libovolný materiál. Dalším kritériem, které určuje výběr čočky je způsob použití brýlí, jiné vlastnosti bude preferovat řidič, jiné sportovec, jiné úředník, jiné ten, kdo brýle nosí občas a jiné ten, pro něhož jsou brýle trvalou nezbytností. Výběr brýlových skel by měl jít ruku v ruce s výběrem brýlových obrub, protože ne vždy se dají všechny možnosti vzájemně kombinovat. Možností na výběr je mnoho, hledání se může zdát i složité, a proto jsme připraveni Vám poradit a nabídnout optimální řešení na základě našich odborných znalostí a dlouholeté praxe.

Nabídka brýlových čoček

Charakteristika

Preferujeme brýlové čočky firmy Essilor, které představují špičkovou kvalitu materiálů i povrchových úprav (Crizal). Firma Essilor je světovým lídrem v oblasti vývoje brýlových čoček. Je však možné zajistit brýlové čočky od výrobce podle Vašeho přání.

Zejména multifokální čočky Varilux firmy Essilor patří ke světové špičce.

Zajímá Vás, jak probíhá zábrus brýlové čočky?

CNC stroj firmy Essilor na zábrus brýlových čoček
Elektronické 3D snímání tvaru očnic brýlových obrub
Digitální zobrazení tvaru a centrování optického středu
Broušení tvaru brýlové čočky a drážky pro upevnění v obrubě

Brýle proti slunci

Potřebujete-li si pořídit správné brýle proti slunci, i v tomto případě jsme připraveni Vám s výběrem pomoci. Podle způsobu použití slunečních brýlí máme v nabídce řadu variant – pro nenáročné uživatele, pro aktivní sportovce, pro řidiče z povolání, cyklisty, turisty či horolezce.

Sluneční brýlové čočky se liší propustností bílého světla, UV záření, liší se tím, zda mají polarizační filtr nebo ne, v neposlední řadě i odolností materiálu vůči vnějším vlivům. I v tomto případě jsme připraveni přispět svou kvalifikovanou radou a pomoci Vám při výběru.

Polarizační brýlové čočky

Polarizační brýlové čočky poskytují dokonalou ochranu proti slunci a zároveň zlepšují komfort eliminací odlesků od vodorovných ploch. Pojedete-li autem proti slunci, nebude se vám lesknout silnice, kapota, ani palubní deska. Prakticky veškeré lesknoucí se předměty vás přestanou oslňovat. Sluneční brýle s polarizací doporučujeme pro každé použití.